Kosmetyki naturalne Vianek – wszystko co chciałabyś o nich wiedzieć

Glamour 01 lip , 2021 0 Comments Pielęgnacja ciała

Vianek jest polską marką produkującą kosmetyki na tak zwany rynek masowy – oznacza to, że ich produkty mają przystępną cenę i są szeroko dostępne. W każdej drogerii możemy natknąć się na charakterystyczne opakowania kosmetyków Vianek – czy przyciągający wzrok design kryje równie atrakcyjne wnętrze?

Przyjazne i bezpieczne – dla ludzi i natury

vianek

Rzućmy okiem na skład. Kosmetyki Vianek zawierają same naturalne składniki, pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, jednak te ostatnie takie, podczas pozyskiwania których nie ucierpiało żadne zwierzę, na przykład wosk pszczeli. Ważnym elementem każdego produkty są ekstrakty z ziół i kwiatów, pochodzących z polskiego rolnictwa ekologicznego. Produkty Vianek dzielą się na sześć serii, mających odpowiadać potrzebom różnych typów skóry – każda seria jest ozdobiona kwiatami w innym kolorze. Mamy więc serię fioletową – kojącą i wzmacniającą, serię niebieską – nawilżającą, różową o właściwościach relaksujących i łagodzących, zieloną oczyszczającą, czerwoną ujędrniającą i przeciwzmarszczkową oraz serię pomarańczową – odżywczą. Szeroki asortyment gwarantuje, że każdy znajdzie takie kosmetyki, jakich potrzebuje, a wolny od chemii skład sprawia, że produkty Vianek są bezpieczne i używanie ich niesie za sobą mniejsze ryzyko wystąpienia silnej reakcji alergicznej.

Interesujący detal

Ozdabiające opakowania kosmetyków Vianek kwiaty to niepowtarzalne wzory zalipiańskie, malowane z pasji i w poszanowaniu polskiej tradycji. Historia tych wzorów sięga XIX wieku.

Written By Glamour