Czy warto kupić produkty Long 4 Lashes?

Glamour 24 sty , 2021 0 Comments Pielęgnacja ciała, Włosy

Produkty sygnowane logo Long 4 Lashes by Oceanic stały się powszechnie znane za sprawą popularnego serum, które ma zagęszczać i wydłużać rzęsy. Sama marka Long4Lashes wywodzi się z ogromnego koncernu Oceanic – firmy, która konsekwentnie dąży do tworzenia i produkowania kosmetyków dla alergików, a także osób z cerą wrażliwą, a nawet nadwrażliwą. Jedną z najbardziej znanych i lubianych marek, które zostały przez nich stworzone to marka AA, która produkuje kosmetyki do makijażu.

Long 4 Lashes - popularne serum do rzęs

Kosmetyki Long for Lashes

Produkty Long 4 Lashes są wyjątkowe, a na rynku kosmetycznym robią prawdziwą furorę. Ich flagowym produktem jest odżywka do rzęs właśnie o nawie Long4Lashes. Została przebadana przez dermatologów oraz okulistów, dzięki czemu jest bezpieczna i każdy może jej używać. Był to pierwszy produkt marki i do tej pory jest jednym z najpopularniejszych. Serum do rzęs używamy codziennie przez określony okres czasu, następnie używamy go już tylko raz na kilka dni – w ten sposób podtrzymujemy efekt. A jaki jest efekt? Piękne, długie i gęste rzęsy, które są niesamowicie uniesione ku górze.

Oczywiście po sukcesie tego produktu marka zaczęła się dynamicznie rozwijać i produkować inne kosmetyki, które również spodobały się użytkowniczkom.

Inne produkty Long 4 Lashes

Long4Lashes prowadzi swój własny sklep online. Strona jest bardzo przejrzysta i z łatwością można znaleźć tam wszystkie produkty, których potrzebujemy. Dodatkowo, strona jest bardzo przejrzysta i łatwo się na niej odnaleźć. Wszystkie kosmetyki są dokładnie podpisane, a z opisu możemy wywnioskować czy są przeznaczone dla nas.

Marka ma w swoim asortymencie sera, które przyspieszają wzrost brwi, rzęs, włosów i paznokci. Jednak na tym nie kończą! Na stronie znajdziemy także kosmetyki pielęgnacyjne – krem na dzień, krem na noc, serum na twarz czy maski na tkaninie, które są teraz bardzo popularne i polecane. Marka wprowadziła też produkty do depilacji, do makijażu, pielęgnujące ciało (balsamy, mleczka, kuracje antycellulitowe, produkty do higieny intymnej, antyperspiranty), a także kosmetyki do makijażu.

Written By Glamour