Co warto mieć w kosmetyczce?

Glamour 25 paź , 2015 0 Comments Makijaż kosmetyki do makijażu, makijaż

Każda kobieta chce mieć idealnie skomponowaną kosmetyczkę. Dzięki doborowi odpowiednich kosmetyków rytuał codziennego makijażu staje się przyjemniejszy oraz przebiega szybciej, dzięki czemu zostaje więcej czasu na śniadanie, czy spokojne wypicie kawy.

Jakie kosmetyki to konieczność?

Dla większości kobiet takim kosmetykiem jest podkład i tusz do rzęs. Dzięki dobrze dobranemu podkładowi cera staje się nieskazitelna, za to kilka pociągnięć tuszem optycznie otwiera oko i sprawia, że wygląda się na wypoczętą i zrelaksowaną. W podstawowej wersji kosmetyczki, te dwa produkty wystarczą. W rozbudowanej dojdzie z pewnością korektor, cienie do powiek, róż czy konturówka.

Co warto kupić?

Podstawowym kosmetykiem do makijażu powinna być także baza pod makijaż. Dzięki jej użyciu cera staje się gładka i znikają z niej widoczne przebarwienia. Bazy pod makijaż mają też taką zaletę, że dbają o trwałość podkładu. Można zatem zapomnieć o poprawkach w ciągu dnia i dłuższej cieszyć się makijażem.

Rodzaje baz

Istnieją różne rodzaje baz, w zależności od potrzeb. Na rynku pojawiają się bazy zmniejszające pory, tuszujące zaczerwienia, rozświetlające, a także liftingujące. Z pewnością każda kobieta znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.

Written By Glamour