Akcesoria do paznokci, a modne paznokcie

Ozdobą każdej kobiety są zadbane dłonie i paznokcie. To one świadczą niejednokrotnie o dobrym guście i dopełniają zarówno makijaż, jak i strój.

pęseta do paznokci

Ważnym elementem wspomagającym odpowiednią pielęgnacje paznokci są rekwizyty, których używa się w celu osiągnięcia określonego wyglądu. Cążki, obcinacze, pilniczki czy polerki to tylko niektóre akcesoria do paznokci niezbędne każdej kobiecie. Drogerie mają w swojej ofercie handlowej szeroki wybór tych urządzeń, zaś profesjonalnie przygotowana załoga potrafi w doskonały sposób doradzić, które z akcesoriów  mogą okazać się niezbędne w codziennej pielęgnacji paznokci.

Podobnie jak w makijażu, tak i w manicure często pojawiają się trendy, które panować będą w danym okresie. Wraz z rozwojem przemysłu kosmetycznego, przeobrażeniom ulegają także lakiery i dodatki pozwalające ozdabiać paznokcie. Obecnie można spotkać na rynku szeroki wybór lakierów, umożliwiający każdej pani wybranie tego najodpowiedniejszego. Matowe, bezbarwne, hybrydowe, połyskujące czy pękające to tylko niektóre z propozycji. Nowością na rynku są lakiery magnetyczne, które przyciągają metalowe, delikatne ozdoby, pozwalające stworzyć niepowtarzalne wzory na paznokciach. Modne paznokcie to także dbałość o ich odpowiednie odżywianie, dzięki czemu wyglądać one będą zawsze zdrowo i estetycznie.

Written By Glamour