Tusz do i rzęs jego zalety

Produkowane obecnie maskary, są najczęściej kosmetykiem tworzonym na bazie elastomerów, polimerów czy włókien nylonowych. Skład tuszu to silikony i specjalistyczne pigmenty, pozwalające uzyskać odpowiednią głębię koloru i jego intensywność.

Dobrej jakości tusz do rzęs to przede wszystkim produkt, który ma odpowiednią gęstość, nie pozostawia na rzęsach grudek, nie klei ich i ma odpowiednio wyprofilowaną szczoteczkę umożliwiające jego perfekcyjne nałożenie.

tusz do rzęs So CoutureWielu producentów tych kosmetyków praktycznie co miesiąc wypuszcza na rynek nowe produkty, bardziej udoskonalone i posiadające szczoteczki o zróżnicowanych kształtach. W ofercie handlowej spotkamy tusze, których szczoteczki są proste, owalne lub lekko zakrzywione, gęste albo rzadsze, wybór zależy od klientek. Według nich dobra maskara to kosmetyk o  trwałym i intensywnym kolorze,  ułatwiający modelowanie rzęs i nadawanie im naturalnego wyglądu.

Tusze do rzęs produkowane obecnie to także produkty zawierające kompleksy witaminowe, pozwalające nawilżać i odżywiać rzęsy,  kremowa konsystencja umożliwiać ich zagęszczenie. Dobrze jeśli są odporne na warunki atmosferyczne i co najważniejsze nie powinny się rozmazywać.

Dobór odpowiedniej maskary nie należy do łatwych, lecz zawsze można skorzystać z podpowiedzi profesjonalistów i znaleźć ten który będzie odpowiedni.

Written By Glamour