Jakie pędzle do podkładu wybrać?

Dobierając odpowiednie pędzle do makijażu, nie tylko zwiększasz swoją przyjemność podczas nakładania makijażu (kto nie lubi się otaczać i pracować z ładnymi, estetycznymi rzeczami, przeznaczonymi do pełnienia konkretnej roli?), ale również dzięki dobraniu odpowiedniego pędzla do podkładu możesz zwiększyć trwałość, a także dokładnie i równomiernie rozprowadzić produkt na buzi.

pędzle do makijażu HakuroWybierając pędzel do nakładania płynnego podkładu, należy zwrócić uwagę na zbicie włosa. Odpowiednio przygotowany włos w pędzlu sprawi, że nie będzie wypijał zbyt wiele podkładu, a także pozwoli na dokładne go rozprowadzenie, dzięki czemu unikniemy efektu maski. Warto sprawdzić zalecenia producenta, dotyczące użytkowania: pędzel do podkładu płynnego często można wykorzystać również do podkładu mineralnego. Taki pędzel zazwyczaj będzie gruby i ścięty – w zależności od modelu: prosto, bądź na skos.

Dobrej jakości pędzel nie zostawia żadnych smug na twarzy, dociera w najbardziej kłopotliwe miejsca, takie jak płatki nosa. Także po umyciu pędzel dobrej firmy nie będzie gubił włosia i rozklejał się. Dzięki temu będzie służyć nam przez lata, a nakładanie kosmetyku na buzię stanie są tylko przyjemnością, a nie obowiązkiem!

Written By Glamour