Podkład rozświetlający od Art Deco.

Glamour 29 kwi , 2017 0 Comments Bez kategorii Art Deco

W ostatnim czasie panuje moda na całkowite rozświetlenie skóry. Firmy prześcigają się w tworzeniu co raz bardziej innowacyjnych produktów. Tworzą rozświetlacze w różnych odcieniach (ciepłe, chłodne, a nawet kolorowe). Można spotkać sypkie, prasowane, w kremie, w płynie. Powstają specjalne rozświetlające olejki, które nakłada się przed wykonaniem makijażu. Nawet bazy pod podkład, które rozświetlają naszą twarz.

Podkład na co dzień i na wielkie wyjścia
Produkt od Art Deco doskonale stapia się ze skórą i doskonale kryje. Posiada kremową konsystencję, która łatwo się rozprowadza na skórze. Podkład trzyma się na twarzy cały dzień i nie ciemnieje. Dodatkowo nie spływa z twarzy nawet podczas upałów, czy wysiłku fizycznego. Podkład posiada pigmenty, które rozpraszają światło (tak zwane HD) i ukrywa niedoskonałości cery. Jednak na większe zaczerwienienia przyda się korektor.

Dla jakich cer?
Podkład nadaje się do cer mieszanych, normalnych i takich, które mają tendencję do przesuszania. Kremowa konsystencja na twarzy zmienia się w pudrową. Wykończenie jest matowe, jednak na skórze jest widoczne rozświetlenie. Jest ono bardzo subtelne, bez widocznych drobinek. Skóra nie świeci się jak niechciane sebum, błysk jest raczej delikatny i skóra wygląda na zdrową. Dodatkowo podkład nawilża, co jest ogromnym plusem!

Written By Glamour