Podkład idealny na lato

Glamour 18 lip , 2017 0 Comments Bez kategorii puder mineralny

Zbliża się lato, jest to więc idealny moment, aby przerzucić się na lżejszą formę podkładów. Taki produkt nie będzie spływał z twarzy podczas noszenia, a Twoja twarz będzie wyglądać świeżo i promiennie. Puder mineralny, zawiera, jak wskazuje nazwa, minerały, które korzystnie działają na naszą skórę. Podkłady te występują w formie sypkiej, chociaż zdarzają się również prasowane. Zazwyczaj do kupienia są pudry rozświetlające, matujące i kryjące. Mineralny puder pozwala na samodzielne dostosowywanie krycia, w zależności od naszych potrzeb.

Jaki wybrać?
Przedstawię Wam swój osobisty ranking, gdzie pokażę produkty godne polecenia. Zacznijmy od mojego faworyta- Lily Lolo. Podkłady zazwyczaj nakładam na ich krem BB, który sprawia, że kosmetyk się do niego przykleja i przez wiele godzin jest w nienaruszonym miejscu. Drugą marką, którą bardzo polubiłam to Annabelle Minerals. Ostatnią z nich jest Pixie Cosmetics. Spośród tych marek polecam kupować podkłady, korektory, jak i pudry.

Plusy podkładów mineralnych
Przede wszystkim mają naturalne i czyste składy (a przynajmniej takie powinny być). Stan skóry znacznie się poprawia. Dlatego szczerze polecam tym, którzy borykają się z problemami skórnymi, mają tendencję do zapychania porów i zmagają się z trądzikiem. Kolejnym plusem jest to, że posiadają naturalne filtry przeciwsłoneczne.

Written By Glamour