Kosmetyki Phlov Anna Lewandowska

Glamour 09 wrz , 2021 0 Comments Pielęgnacja ciała

Marka Anny Lewandowskiej Phlov to oferta kosmetyków opartych o naturalne receptury. Producent gwarantuje, że produkty są wegańskie, a opakowania przyjazne dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Kosmetyki dostępne w ofercie Anny Lewandowskiej zawierają super foods (składniki o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych), wody owocowe, minerały, bioaktywne substancje mineralne oraz ekstrakty i wyciągi roślinne. Zgodnie z zapewnieniami producenta nie zawierają sztucznych dodatków takich jak silikony i parabeny, a barwniki i aromaty są pochodzenia naturalnego.

Naturalne składniki użyte do produkcji kosmetyków Phlov powodują, że każdy produkt ma intensywny kwiatowy lub owocowy zapach, ponieważ bazę produktu stanowią składniki roślinne.

Kosmetyki występują w różnych seriach, w zależności od tego, jakie właściwości mają składniki zawarte w danym produkcie. Phlov oferuje na przykład specjalną serię Active, która powstała z myślą o kobietach aktywnych i trenujących. W tej serii znajdziemy kosmetyki antycellulitowe, ujędrniające i złuszczające.

Co znajdziemy w ofercie?

Kosmetyki Anny Lewandowskiej Phlov to przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Wśród kosmetyków do twarzy można znaleźć kremy, żele do mycia, maski i serum o różnych właściwościach. Przed zakupem warto zapoznać się z opisem produktu dostępnym na stronie, aby dobrać kosmetyk o odpowiednim działaniu dla naszego rodzaju cery.

W zależności od wybranego wariantu kosmetyki mogą działać rozświetlająco, nawilżająco, czy wygładzająco. Wśród kosmetyków do ciała znajdziemy podobnie kosmetyki pielęgnacyjne o różnorodnych funkcjach oraz kosmetyki brązujące polecane zarówno do całego ciała, jak i twarzy.

Marka Phlov to jednak nie tylko kosmetyki. W ofercie znajdziemy też, akcesoria takie jak szczotki do masażu ciała, rollery do twarzy i ręczniki, a także perfumy.

Written By Glamour