Podkład – czyli kluczowy element każdego makijażu

Glamour 19 sie , 2021 0 Comments Makijaż

Wykonanie makijażu wieczorowego wymaga nie tylko sporych umiejętności – do uzyskania efektownego i długotrwałego efektu potrzebny będzie również dobór odpowiednich kosmetyków.

Makijaż wieczorowy krok po kroku

Przed rozpoczęciem wykonywania makijażu trzeba dokładnie oczyścić i nawilżyć twarz – sucha i nieodżywiona skóra nie będzie chciała współpracować, a makijaż będzie wyglądał ciężko i niezdrowo. Odpowiednio dobrana pielęgnacja sprawi, że kosmetyki do makijażu nie tylko utrzymają się dłużej, ale będą przede wszystkim wyglądać naturalnie.

Wiele pań, w tym także niektóre z profesjonalnych makijażystek, zaczyna wykonywanie makijażu wieczorowego od pomalowania oczu. Dzięki temu można uniknąć obsypywania się często mocnych, ciemnych cieni, zapewniając nieskazitelny i bardzo estetyczny efekt.

Makijaż wieczorowy to bardzo często makijaż w stylu smokey eyes – ciemne, przykuwające uwagę kolory oraz mocno wytuszowane rzęsy to jedne z jego głównych cech. Do wykonania makijażu tego typu potrzebne będą kosmetyki najwyższej jakości, które nie będą się osypywać i które sprawdzą się podczas długich, wieczornych imprez.

Dla posiadaczek krótkich rzęs, doskonałym pomysłem na idealne dopełnienie makijażu smokey eyes będzie doklejenie sztucznych rzęs – ten stosunkowo łatwy zabieg sprawi, że spojrzenie zyska głębi i wyrazistości.

Podkład – czyli obowiązkowy element każdego makijażu

este lauder

Podkład to produkt stanowiący obowiązkowy element każdego makijażu – aby jak najlepiej spełniać swoje zadanie, powinien być idealnie dobrany zarówno do koloru, jak i typu skóry. Przy wykonywaniu makijażu w wersji wieczorowej świetnie sprawdzą się na przykład podkłady Double Wear. Podkłady Double Wear od marki Estée Lauder to produkty o przedłużonej trwałości, utrzymujące się do 24 godzin, dzięki czemu z powodzeniem można stosować je do przygotowania makijażu na co dzień, ale również tego na specjalne okazje.

Estee Lauder Double Wear dostępny na cocolita.pl to podkład zapewniający średnie krycie – jego efekt można jednak stopniować, dopasowując poziom krycia do indywidualnych potrzeb. Za pomocą podkładu Double Wear można uzyskać długotrwały, ale jednocześnie świeży efekt – bez poprawek, bez świecenia i bez śladów.

Written By Glamour