Suche olejki – pielęgnacja w nowoczesnym wydaniu

Glamour 16 sty , 2022 0 Comments Pielęgnacja ciała

Dzisiejsza wiedza na temat pielęgnacyjnych właściwości naturalnych olejków jest ogromna, ale wcale nie jesteśmy odkrywcami. Już wieki temu, w Indiach, Chinach czy Egipcie znano dobroczynny wpływ olejków na stan skóry i włosów. Do czego ich używano? Jak się okazuje, olejki miały różnorodne zastosowanie – od pielęgnacji, po ochronę przed insektami i oparzeniami słonecznymi.

Nuxe Huile Prodigieuse

Dzisiaj możemy kupić dowolny olejek dostępny w tradycyjnej, tłustej postaci. Jednak wiele kobiet wzbrania się przed używaniem takiego kosmetyku ze względu na pozostającą na skórze po jego zastosowaniu lepką warstwę. Nic więc dziwnego, że firmy kosmetyczne pokusiły się o stworzenie nowoczesnej wersji olejku naturalnego. Różni się on formułą, która nie pozostawia na ciele tłustej warstwy. Dzieje się to za sprawą dodatku suchych emolientów, które zmieniają nieprzyjemną powłokę we wchłaniającą się substancję.

nuxe huile prodigieuse

Cenne olejki zawarte w kosmetykach

W dostępnych na https://www.cocolita.pl/nuxe-huile-prodigieuse suchych olejkach nuxe huile prodigieuse możemy znaleźć prawdziwe bogactwo cennych składników. Ale musimy uważać, gdyż niektóre produkty mogą posiadać szkodliwe dla skóry parabeny, oleje mineralne i silikony. Wtedy taki kosmetyk może nam nie tylko nie pomóc, ale i zaszkodzić. Olejek Nuxe Huile Prodigieuse posiada wyjątkowy skład, skomponowany z naturalnych substancji. Zawiera aż 7 szlachetnych i cennych dla skóry olejków, które pielęgnują i odżywiają skórę. Pierwszym z nich jest olej makadamia, który ujędrnia i uelastycznia zwiotczałą skórę. Jest też skuteczny w walce z cellulitem. Kolejnym jest olej ze słodkich migdałów. Jest bardzo delikatny i może być stosowany nawet u dzieci. Huile Prodigieuse Nuxe posiada w swoim składzie także olej z nasion kamelii, który zmiękcza, wygładza i ujędrnia skórę. Zawiera także olej z ogórecznika, będący dobrodziejstwem dla cery suchej. Oprócz wyżej wspomnianych olejków bogaty jest też w oleje: słonecznikowy i z orzechów laskowych.

Suchy olejek nie dość, że ma cudowną konsystencję i szybko się wchłania, to posiada jeszcze przepiękny zapach. Bogactwo składu i ciekawa formuła zachęca do włączenia go do swojej pielęgnacji.

Written By Glamour